پاورپوینت بررسي جامع و كامل تا ثير بار در پايداري سيستم هاي قدرت

مطالب دیگر:
📗چگونه توانستم جوی دوستانه و صمیمانه در بین اعضای ستاد پروژه مهر آموزشگاه برقرار کنم ؟📗چگونه توانستم دانش آموزان را به تحقيق و پژوهش در درس مطالعات اجتماعی و دروس دیگر تشويق كنم؟📗چگونه توانستم رفتارهای نادرست و ناشایست دانش آموز پایه اول ابتدایی ام را اصلاح کنم ؟📗چگونه توانستم صرفه جویی و بهینه سازی مصرف در مواد آموزشی را در دانش آموزان نهادینه سازم ؟📗چگونه توانستم علل مدرسه گریزی حسین را کاهش دهم📗چگونه توانستم مشکل املا نویسی را دردانش آموزم سارا برطرف سازم ؟📗چگونه توانستم مشکل عدم فعالیت و مشارکت کلاسی و عدم ارتباط با دانش آموزان را در رضا دانش آموز پایه📗چگونه توانستم مشکل گوشه گیری دانش آموز پایه پنجم دبستان را برطرف نمایم؟📗چگونه توانستم مشکل گوشه گیری و ساکت بودن دانش آموز پایه نهم آموزشگاه را برطرف نمایم؟📗چگونه توانستم مشکلات تحصیلی دانش آموز فرزند طلاق را برطرف ساخته و او را به درس و هنرستان علاقه مند📗چگونه توانستم اختلال بی اعتنایی مقابله ای را در یکی از دانش آموزانم رفع نمایم .📗چگونه توانستم اختلال یاد گیری ریاضی را در دانش آموزم در پایه ششم برطرف نمایم؟📗چگونه توانستم اختلالات رفتارى فاطمه و ام البنین دانش آموزان پايه اول دوره ى اول مانند ( پرخاشگرى ، ا📗چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه ششم را به درس قرآن و📗چگونه توانستم از طریق تلفیق درس قرآن با هنر ميزان علاقه مندي دانش‌آموزان پایه چهارم را به درس قرآن📗چگونه توانستم استعدادهای بالقوه دانش آموزانم را در زمینه انشانویسی بالفعل کنم ؟📗چگونه توانستم اضطراب دانش آموزم را با بازی درمانی کاهش دهم ؟📗چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموز کم رو و خجالتی را بالا ببرم؟📗چگونه توانستم اعتماد به نفس دانش آموزم اکبر را که از پدر گنگش خجالت می کشید را از بالا ببرم؟📗چگونه توانستم امیر عباس دانش آموز شلوغ کار که همکلاسی های خودش را اذیت می کرد را آرام کنم؟
پاورپوینت بررسي جامع و كامل تا ثير بار در پايداري سيستم هاي قدرت|1027081|iuq|آی یو|خرید|دانلود بررسی جامع و کامل تا ثیر بار در پایداری سیستم های قدرت,تحقیق بررسی جامع و کامل تا ثیر بار در پایداری سیستم های قدرت,مقاله بررسی جامع و
پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت بررسي جامع و كامل تا ثير بار در پايداري سيستم هاي قدرت وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.

دسته بندی : پاورپوینت

نوع فایل: ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

قسمتی از اسلاید متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 51 صفحه

موضوع پروژه : بررسي جامع و كامل تا ثير بار در پايداري سيستم هاي قدرت.
چكيده سيستمهاي قدرت بطور پيوسته در معرض اختلالات كوچك يا بزرگ قرار دارند .
وقوع اختلال در سيستم قدرت باعث تحريك مودهاي سيستم از جمله مودهاي الكترو مكانيكي شده و در نتيجه كميتهاي كار سيستم دچار نوسانات گذرا مي شوند .
اين نوسانات ، به نوسانات كم فركانس مشهورند .
مستهلك شدن اين نوسانات و مستقر شدن سيستم در نقطه كار جديد ، مستلزم وجود ميرايي كافي در سيستم قدرت است .
عوامل مختلفي بر ميرايي نوسانات مود الكترومكانيكي يك سيستم قدرت مؤثر هستند كه يكي از مهمترين آنها پاسخ بارهاي سيستم به اختلال است .
بكارگيري مدلهاي مناسب بار مي تواند در مطالعات پايداري تأثير مهمي داشته باشد .
بارهايي كه به اختلال بطور استاتيك پاسخ مي دهند ،‌بايد با مدلهاي استاتيكي مناسب نمايش داده شود و بارهايي كه در پي وقوع اختلال داراي رفتار ديناميكي هستند نيز بايد با مدلهاي ديناميكي مناسب همراه با پارامترهاي صحيح مدل شوند .
نشان دادن اهميت و تأثير مدل بار و پارامتر هاي آن روي نتيجه مطالعات پايداري سنكرون اختلال كوچك ، موضوع اين پروژه مي باشد .
به اين منظور ، ارتباط متقابل بارو سيستم در پريودهاي گذاري ناشي از اختلالهاي كوچك مدل مي شود.
جهت بررسي اين ارتباط متقابل به عنوان نمونه دو نوع بار ديناميكي مهم يعني بار ديناميكي وابسته به ولتاژ و مدل بار موتور القايي معرفي و توابع انتقال اين دو نوع بار بدست مي آيد .
همچنين مدل سيستم قدرت تك ماشين به باس بينهايت ارائه و توابع انتقال اين سيستم نيز استخراج مي گردد .
با توجه به اينكه هدف اين پروژه بررسي جامع نقش مدل بار و پارامترهاي آن است ، نقش پارامتر هاي دو مدل بار ذكر شده است.
استفاده از انواع روشهاي تحليل پاسخ فركانسي، شبيه سازي زماني و بهره برداري از توانايي هاي هر كدام جهت تكميل مطلب هدف پايان نامه و تحليل فيزيكي حاصل شبيه سازي براي سيستم قدرت تك ماشين به باس بينهايت ، از ويژگيهاي خاص اين پروژه است.
فصل اول مقدمه نوسانات مود الكترومكانيكي پديده اي ذاتي در سيستمهاي قدرت مي باشد كه عواملي همچون شرايط كار ، مشخصه هاي بار ، امپدانس خطوط ارتباطي ، ميزان انتقال توان الكتريكي از خطوط ، خازنهاي سري و تنظيم كننده هاي ولتاژ در كاهش يا افزايش دامنه اين نوسانات موثر هستند.
هرگاه اختلالي در سيستم قدرت واقع شود ، اين نوسانات ، در نتيجه رفتار ديناميكي سيستم در انتقال از نقطه كار قبل از اختلال به نقطه كار ماندگار پس از اختلال ، حاصل مي شوند.
نوسانات مود الكترومكانيكي ، مربوط به نوسان رتور ماشين هاي سنكرون سيستم نسبت به هم مي باشد.
با توجه به اينكه فركانس اين نوسانات در دامنه 2-1/0 هرتز است ، به آن نوسانات فركانس پايين گفته مي شود.
در صورتي كه مودهاي زاز شبكه كه از هم فاصله دارند نوسان كننند.
فركانس اين نوع از نوسانات در حدود 1-1/0 هرتز مي باشد. وجود نوسانات دائمي در سيستم قدرت ا ديدگاه توليد كننده و مصرف كننده يك امر نامطلوب است .
بنابراين نوسانات ايجاد شده در سيستم بايد به سرعت ميرا گردد. تحليل پايداري سيستمهاي قدرت و تعيين ميزان ميرايي نوسانات و در صورت لزوم بكارگيري كنترل كننده هاي

متن بالا فقط قسمتی از محتوی متن پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل را فورا دانلود نمایید

لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.


دانلود فایل پرداخت آنلاین